{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli

TURNIEJ 1VS1 #2

To już druga edycja turnieju PBMod! Tym razem jednak nie na ostrą amunicję, a na markery. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszamy wszystkich na zapisy!! Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody !!

ZAPISZ SIĘ
}
Tags
Author: Golab xD - Replies: 2 - Views: 1096
!!! OBOWIĄZKOWO !!!
[color=red][b]
UWAGA !!!
WSZYSTKIE OSOBY,KTÓRE DOSTAŁY ADMINA BĄDŹ VIPA ZA FREE PROSZONE SĄ O NATYCHMIASTOWE ZROBIENIE MINIMUM 20 REKLAM NA INNYCH FORACH NASZEGO SERWERA,TROCHĘ CZASU WAM TO ZAJMIE,ALE COŚ ZA COŚ..TO JEST PROSTE KOD REKLAMY JEST NA NASZYM FORUM KOPIUJEMY TO W CAŁOŚCI W WKLEJAMY W TEMACIE NA INNYM FORUM !!!

[align=center]PROSZĘ O POWAŻNE POTRAKTOWANIE TEGO POSTU!!! LINKI REKLAM PROSZĘ WYSYŁAĆ NA PW DLA H@-ów !!! NIE ZASTOSOWANIE SIĘ DO T