{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Golab xD - Replies: 2 - Views: 816
!!! OBOWIĄZKOWO !!!
[color=red][b]
UWAGA !!!
WSZYSTKIE OSOBY,KTÓRE DOSTAŁY ADMINA BĄDŹ VIPA ZA FREE PROSZONE SĄ O NATYCHMIASTOWE ZROBIENIE MINIMUM 20 REKLAM NA INNYCH FORACH NASZEGO SERWERA,TROCHĘ CZASU WAM TO ZAJMIE,ALE COŚ ZA COŚ..TO JEST PROSTE KOD REKLAMY JEST NA NASZYM FORUM KOPIUJEMY TO W CAŁOŚCI W WKLEJAMY W TEMACIE NA INNYM FORUM !!!

[align=center]PROSZĘ O POWAŻNE POTRAKTOWANIE TEGO POSTU!!! LINKI REKLAM PROSZĘ WYSYŁAĆ NA PW DLA H@-ów !!! NIE ZASTOSOWANIE SIĘ DO T