{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Włodar - Replies: 2 - Views: 305
Ostatnia wizyta, bo obiecałem :*
Nick w grze: WÓDKI I PACIEżA NIE ODMAWIAM
Nazwa serwera: DD2
Data bana: 02.11
Godzina bana: 20;57
Nick administratora banującego: THCulture (jakoś tak)
Nazwa mapy: No serwer dd2, więc obawiam się, że mogło to być de_dust2
Screenshooty Spakowane w ZIP: AIM DZIEKUJE
Link do amxbans: https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=9441
Ewentualny opis sytuacji:
Hmmm gram sobie bez dzwięku z gry, tylko na kawałku Quebo - Między słowami (nawet mi się spodobała xD), a tu naglę, niespodziewan