{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: FarciarzPsycho - Replies: 8 - Views: 1429
Skarga nrW
Info:I ja sie pytam kto to wgl jest? kto mu dal admina?

Nick oskarżającego w grze: Farciarz Psychopata
Nick oskarżonego w grze: .-nrW
[color=#333333][font=tahoma, helvetic
Author: nrW - Replies: 1 - Views: 536
Wywiadzik z Nrw:D
No i moze jeden z Braci niech sie zglosi:D , wiec Czekam ;D

Pozdrawiam Nrw:3
Author: nrW - Replies: 12 - Views: 1526
Pozeganie By nrW
Z przykoscia stwierdzam ,ze musze sie pozegnac z wami , bo dluzej nie bede znosil , osob toksycznych , osob ktore wprowadzaja toksyczna atmofsere miedzy ludzmi . Nie bede sie meczyl przy klotniach ludzi , bo sa smieszne , mieszanie sie osob 3 do pewnych osob robi sie smieszne . Sorry ale nie mam 15 lat by sie tym jarac , by smiac z klotni pustch ludzi .: ) A jak kogos zrzera zazdrosc i proboje mieszac nie w swoich znajomych , to ja dziekuje za takie osoby . Nie bede tutaj wymienial osob , bo to