{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: FarciarzPsycho - Replies: 8 - Views: 526
Skarga nrW
Info:I ja sie pytam kto to wgl jest? kto mu dal admina?

Nick oskarżającego w grze: Farciarz Psychopata
Nick oskarżonego w grze: .-nrW
[color=#333333][font=tahoma, helvetic
Author: nrW - Replies: 1 - Views: 213
Wywiadzik z Nrw:D
No i moze jeden z Braci niech sie zglosi:D , wiec Czekam ;D

Pozdrawiam Nrw:3
Author: nrW - Replies: 12 - Views: 688
Pozeganie By nrW
Z przykoscia stwierdzam ,ze musze sie pozegnac z wami , bo dluzej nie bede znosil , osob toksycznych , osob ktore wprowadzaja toksyczna atmofsere miedzy ludzmi . Nie bede sie meczyl przy klotniach ludzi , bo sa smieszne , mieszanie sie osob 3 do pewnych osob robi sie smieszne . Sorry ale nie mam 15 lat by sie tym jarac , by smiac z klotni pustch ludzi .: ) A jak kogos zrzera zazdrosc i proboje mieszac nie w swoich znajomych , to ja dziekuje za takie osoby . Nie bede tutaj wymienial osob , bo to