{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Rolsort - Replies: 15 - Views: 1626
Przywitanko
Sieeeemaaaaanooo.. ::D

Niektórzy może mnie już kojarzą. Gram pod nickiem Jarosław Psikuta jestem Paweł mam 18 lat mieszkam niedaleko naszej jakże pięknej stolicy Warszawy. :D
Pare słów o mnie?
2 klasa technikum na kierunku zacnym jakim jest Technik Cyfrowych Procesów Graficznych. Zajmuję się grafiką komputerową rastry jak i wektory. Projektuje ulotki, wizytówki, loga, tła, banery, składam gazety i takie tam. Giercuje od czasu do czasu na Paintball Wordzie gdzie m