{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Loniu - Replies: 0 - Views: 1000
Kto to jest? ZMIEN SWOJ NICK DO NOT ADVERTIS
ZMIEN SWOJ NICK DO NOT ADVERTIS jest to plugin na serwerach który działa w ten sposób że jak ktoś wchodzi na nasze Serwery i ma reklamę w nicki np coś co się zaczyna/kończy na .pl, .com, .com.pl itd zmienia mu automatycznie nazwę na "ZMIEN SWOJ NICK DO NOT ADVERTIS" to jest informacja dla gracza by zmienił nick.
Author: Senters - Replies: 3 - Views: 818
✓ ✓ Forget-me-not
Siema.

Piszę to w celu informacji. Chcę zrezygnować z moich funkcji UBT, admina DD2 i organizatora turnieju (ktoś musi przejąć tą funkcje).
Powodem są rzeczy które aktualnie dzieją się w moim życiu. Coraz mniejsza ilość czasu przez obowiązki, brak chęci.
Ważną rzeczą jest też brak normalnego wejścia na forum (po prostu nie chce się odpalić domena od blisko 2 tygodni).

Nie mam zamiaru rozpisywać się jak mi jest żal że odchodzę. Każdy kto chcę być pożegnany przez wymienienie niech sobie wy
Author: Dzi3rzaN - Replies: 6 - Views: 2112
✓ ✓ You have been disconected from the server. Proxy/VPN not Allowed
Witam. Podczas próby dołączenia na serwer Only DD2 wyskakuje mi komunikat tak jak w temacie. Czy mógłby ktoś coś zaradzić? 
Z góry Dzięki ;D