{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli

TURNIEJ 1VS1 #2

To już druga edycja turnieju PBMod! Tym razem jednak nie na ostrą amunicję, a na markery. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszamy wszystkich na zapisy!! Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody !!

ZAPISZ SIĘ
}
Tags
Author: Jestem Emil - Replies: 7 - Views: 817
✓ [Szablon] Błędy w nosy szablonie
1. Gdzie się podziały przyjazne linki ?

2. Kolor w wątku - domyślny (biały) jest za jasny aż bije w oczy. 


Menu:

3. Zbanowani  i Sklep - te podstrony są całkiem w innym stylu, tzn. stare tło, logo itd.

4. Mój profil --> Szczegóły reputacji --> Podsumowanie  --> (to najbardziej po prawej) - tam mamy liczbę w ciągu określonego czasu. Słowa: Pozytywne Neutralne Negatywne są za blisko siebie. 

5. Ikonki obok [i]Mojego profil