{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: PetrochemiaPlock - Replies: 3 - Views: 343
Nieuzasadniony ban sa skilla,ponownie...
PetrochemiaPlock
Onlly de_dust2
08.02.2017
ok 23:00
Evi
de_dust2

Witam , gram na waszym serwerze od dawna , jest to ulubiony serwer daltego odwołuje sie pomimo braku mozliwosci wstaweinia screnow , gdyz mam csa v43 i w zadnym z folderów nie otrzymałem screnów ...
Sprawa wygląda tak ze gram od kilku godzin w cs`a jak wszyscy wiemy w gre sie wczuwa i mape i ludzi wyczuwa , po tym jak zaskanowałem Uwaga NA ANARCHI co jest oczywiste , dostałem bana ... chyba za to ze byłem niewygodny ... wb