{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Klaudussia:D - Replies: 11 - Views: 689
Nieumyślny Ban
Nick w grze: Klaudussia:D
Nazwa serwera: Paintball World [KONKURS] [FREE VIP 23-7] [LOS VIP] [RANGI CS GO] PaintballMod.com
Data bana: 22.03.2017
Godzina bana: 20:50
Nick administratora banującego: Leon  Amator
Nazwa mapy: DD2

Ssy: zostały mi zrobione, ale nie mogę ich znaleźć w folderach.                                                                                                                                              Ewentualny opis sytuacji: A więc tak. Miałam AFK i poszłam c