{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 11 - Views: 894
UB Team- Ni pies ni wydra
Witam!
Mam pewne spostrzeżenie, czy też uwagę albo może sugestię, pytanie. Ciężko to określić.
O co chodzi? 
Czym zajmuje się członek UB Team? 
Domyślnie, chyba rozpatrywaniem składanych przez graczy odwołań od banów?
Czy zatem wykonywanie funkcji admina (nakładanie banów na graczy, grających, po przez "stronę") przez UB Team nie jest pewnego rodzaju nadużyciem?
Bo jeżeli UB Team może dawać bany to dlaczego ja jako admin nie mogę dawać UB?
Wiem, że mogę zostać członkiem UB Team, to nie pr
Author: Leon amator - Replies: 1 - Views: 533
[Rozwiązany]Konkursu ni ma?
Witam!
Po wpisaniu "głosuj" czy jakoś tam tak, pojawia się na SB zestaw linków dzięki którym możemy oddać głosy na najlepsze serwery w sieci. A nie? Są najlepsze!:D
Ok, fajnie jest, ale następnie głupoBOT zachęca do brania udziału w konkursie a ten jakby już nie aktualny.
Proponuję aktualizację linka:p
Dziękuję za uwagę.
Author: veritos - Replies: 0 - Views: 198
✓ skarga
Witam z tej strony veritos i chciałbym złożycz skarge na admina Pana Everlasta. Niezły powód wam powiem "wyjdz atencjuszu" no wyższego ilorazu inteligencji się nie spodziewałem. Dziękuje miłego dnia życzę