{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Johnny Bravo - Replies: 9 - Views: 1479
Wywiad z Newtem :D
[Obrazek: https://i.imgur.com/ZkhPLY4.png]

[align=left][size=large][font=Times New Roman]Witaj mój przyjacielu, Bardzo Dziękuję, że chcesz abym przeprowadził z tobą wywiad :D A więc, przedstaw się nam, opowiedz coś o sobie :)
[font=Times New Roman]

[i]  Mnie również bardzo miło, że zechciałeś udzielić mi wywiadu. Nazywam sie Mateusz, pochodzę z Żywca i interesuję się sportem, gastronomią oraz filmami. [/