{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Neopol - Replies: 3 - Views: 688
Neopol ssy
[code]Nick w grze:  Neopol
Nazwa serwera:  DD2
Data bana:  05.07.2016 - 20:56:36
Godzina bana:  20:56:36
Nick administratora banującego: 
Nazwa mapy:  DD2
Screenshooty:  http://www23.zippyshare.com/v/G1ppPfRk/file.html
Link do amxbans:  https://paintballmod.com/bany/ban_list.php?bid=14504
Ewentualny opis sytuacji:  Gram Gram i Ban, Jeszcze na steama, Fajnych macie adminów ... co nawet na specta nie wejdą popatrzeć cz