{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Bocik^.- - Replies: 3 - Views: 849
Kompletna paranoja - temat nawiązany do UB nicku BociK^.-
Przesyłam SS console bo niestety mądry administrator zamknąć mój wątek gdzie było jak byk napisane że zdjęcie consoli nie zostało wykonane tylko skopiowane zostały dane z poprzedniego wątku skargi - jak by to coś zmieniało.

W załączniku wymagany CC.

Proszę szanownych adminów o łaskawe odbanowanie bo z chęcią was jeszcze pokaram i się pośmieje z braku umiejętności gry...