{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 5 - Views: 709
Propozycja poprawek
Witam serdecznie!
Szanowni h@ żeby nie było wątpliwości, wszystko co napiszę tutaj ma na celu zwrócenie uwagi na patologiczne ocenianie podań na admina (afera Gandorq Gate!). Żądania które wysunąłem w tytule tego postu wzięło się stąd, że chyba wszyscy którzy wypowiadają się na temat składki w podaniach o admina mają jakiś procent z tych składek! Dlatego ja żądam swojej części (to oczywiście żart).
Koniec żartów, teraz na poważnie.
W związku z tym co zostało napisane przez różne osoby w podan