{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: baran - Replies: 2 - Views: 706
nie mogę wejść na serwer
mam taki problem ze nie mode wejść na server pb wyskakuje  mi tylko "you have no entry to the server  "
coś zaradzicie

na server paintball
Author: Ezka18 - Replies: 6 - Views: 422
Nie mogę wejść na serwer
Przepraszam, 2d temu kupiłem vipa i Nie mogę wejść niestety na serwer, ponieważ niby mam założone hasło ;p Kiedyś miałem ten sam problem bo na tym samym serwerze także kupywałem vipa. Zgłosiłem się wtedy na forum i pomogliście mi. Mam nadzieje że w tej sytuacji też mi pomożecie :d Mój nick : palion 
Dziękuje i do usłyszenia
Author: Lammy - Replies: 3 - Views: 115
✓ ✓ Nie mogę Wejść Na Pb Word ! :(
Mam problem z wejściem na Serwer Pb Word .Zaczął się wczoraj!. Na dole mam wycinek z konsoli. @ Leon amator 
A to moje IP : 83.22.255.55