{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: GdzieTeGlowy - Replies: 9 - Views: 1576
Podanie na Moda
Imię: Kacper
Wiek: 17
Jak często jesteś na Forum?: zależy jaki to dzień ale coś koło 2-3h raz więcej a raz mniej
Czy byłeś już Moderatorem?: , tak 2 razy
Dlaczego ty?:[color=orange]Ponieważ wiem na czym polega praca moderatora , mam czas i chęci , Jestem aktywny , chcę też pomóc bo jest 1 modera
Author: RoZeTa :D - Replies: 1 - Views: 475
Podanko NA Moda
§1. Dość dobra, dobra lub bardzo dobra znajomość zasad Counter-Strike i wiedza ogólna z gry oraz bardzo dokladna znajomośc regulaminów znajdujących się na Forum;Tak ra, w niego 4 lata
§2. Sporo wolnego czasu;Tak,po szkole
§3. Umiejętność wspolpracy z ludzmi, cierpliwość i systematyczność;Jasne
§4. Mile widziane doświadczenie w moderowaniu forum (linki do forum);Tak
§5. Wiek - minimum 16 lat;Tak
§6. Obecność na forum - minimum 3 miesiące;Nie
[b]§7.