{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: SANCZO - Replies: 0 - Views: 458
Nowa Mapka
1. Nazwa mapy: Fy_poll_day2
2. Link do pobrania: Download Map
3. Minimum 1 screen przedstawiający mape:
Author: murzyn.P.K - Replies: 6 - Views: 742
[Przyjęta] mapka
ja bym dodał jeszcze mapkę de_c4

z góry dziękuje
Author: Leon amator - Replies: 3 - Views: 392
[Rozwiązany]Mapka do skasowania
Witam! 
Jeżeli wciąż jest na serwerze mapa airport, nie pamiętam jaki miała przedrostek, to proszę o usunięcie. Laguje i gracze uciekają.
Dziękuję za uwagę.