{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Poftorek - Replies: 7 - Views: 843
✓ Mamy nowy serwer minecraft 1.12 - zapisy!
Hej! Na forum pojawi się niedługo serwer Minecraft 1.12 - sponsorowany przez @ Robert. Sprawami technicznymi nie zgadniecie kto się zajmuje xD (jakby ktoś miał wątpliwości, to tak, ja :p). Będzie/jest to serwer typowo survivalowy, z małą ilością pluginów, tak na prawdę tylko plugin na rejestrację i komendy podstawowe. Póki co mamy ograniczoną liczbę slotów (7), ale z czasem zapewne się powiększy je, o ile będą chętni. Zatem rozpoczynamy zapisy, możecie pisać na PW lub w tym temacie, jeśli się nie