{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: SANCZO - Replies: 0 - Views: 877
Zgłoś Gracza lub Admina
[glow=red]WZOR SKARGI[/glow]


[glow=green]Twój nick w grze:
Czas zdarzenia:
Serwer :
Mapa :
Nick osoby,na którą składasz skargę:
Adres IP/SteamID :
Dowody :
Ewentualni swiadkowie
Opis zdarzenia:[/glow]
Author: E-SUqA - Replies: 5 - Views: 159
✓ ✓ ✓ zamiany serwera PaintBall World lub załozenie nowego serwera
Hejka, mam na imie Otylia wiemm takiee nieznane imie alee nie wazne xd wiosen too za duzo nie mam xd 16 za 13 dni noo ale to tez nie wazne boo nie przyszlam tu opisywac sb noo tylko dac propozycje na zmiany w serwie PaintBall World lub na zrobienie nowego serwera 

ZMIANY W SERWIE PaintBall World + dodanie moze kilka rzeczy 

[size=small][color=#9933ff]- usuniecie sprinta uzywajac kosy boo too takk