{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Amnestia

Na forum i wszystkich serwerach dnia 09.02.2019 roku odbyła się AMNESTIA. Wszystkie bany, jakie kiedykolwiek dostaliście znikają!

Zapraszamy do gry!

Ekipa Forum

Rekrutacja jest nadal otwarta ciagle szukamy Ekipy Paintballmod. Chcesz nam pomóc?? UB-team, Grafik, A może po prostu Admin. Złóż podanie już dziś.

Rekrutacja
}
Tags
Author: Wilson - Replies: 3 - Views: 639
Sprzedam logotyp drużyny esportowej/klanu
Dzień dobry,
mam na sprzedaż projekt logotypu przeznaczonego dla drużyny e-sportowej/klanu. Po zakupie otrzymujesz roboczy plik .psd zawierający wszystkie warstwy projektu oraz udzielam podstawowego wsparcia technicznego w zakresie dostosowania grafiki do potrzeb klienta. Po więcej informacji zapraszam na PW.
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

PS po wcześniejszym umówieniu jestem w stanie zaprojektować unikatowy layout strony dopasowany graficznie do logotypu.[img]http://i.imgur.co
Author: Tridi - Replies: 8 - Views: 577
Logotyp sieci
Witam, jako, że się bawię grafiką od dłuższego czasu pomyślałem, że warto by coś było zrobić, z tego miejsca oferuję się Tobie Loniu jako pomóc w projektowaniu grafiki. A z drugiej strony proszę o Wasze opinie na temat czegoś takiego, mam nadzieję, że się spodoba.
[Obrazek: http://images.tinypic.pl/i/00847/bvf0k9w2nbqy.png]