{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: KR0LIK BAX C0 JEST D0KT0RKU - Replies: 1 - Views: 733
KR0LIK BAX C0 JEST D0KT0RKU SS

  1. Jaki Serwer DD2
  2. Nick z gry: KR0LIK BAX C0 JEST D0KT0RKU
  3. Data i godzina bana: 2016-01-18 21:19
  4. Mapa: DD2
  5. Nick Admina który Cię zbanował: Los Ami
  6. Opis sytuacji: Brak
  7. Screeny: http://speedy.sh/Np2AB/Desktop.rar
  8. link do amxbans 
  9. [color=#ff3333
Author: KR0LIK BAX C0 JEST D0KT0RKU - Replies: 8 - Views: 1386
KR0LIK BAX C0 JEST D0KT0RKU SERDECZNIE WITA
Witam. 
[align=center][size=large][size=xx-large][color=#3333ff][b]Cześć nazywam się Łukasz mam 18 lat w CS gram jakieś 8-9 lat z przerwami oczywiście na wasz serwer trafiłem całkiem na farcie, czyli szukałem DD2 i znalazłem ^^ skilla jako tako to chyba za dobrego nie mam ale cóż sami ocenicie :), hmm coś o sobie chodzę do 2 klasy technikum Mechanik Górnik jestem z Lubelskiego w wolny czasie siłka ::) i
Author: KR0LIK BAX C0 JEST D0KT0RKU - Replies: 4 - Views: 791
KR0LIK Aka ADMIN
Nick:KR0LIK BAX C0 JEST D0KT0RKU
Wiek:18 
Mikrofon: Sprawny
Ile Grasz Na tym Serwerze: 2 Dni
Nazwa Servera na ktorym chcesz sprawować funkcje: DD2
Steam ID:/Nom Steam: STEAM
PaintballMod.com: 
Znajomość AmxModmenu (Podstawowa w Skali 1-10): 10/10
Dlaczego akurat ty: Poniewaz oferuje swoja pomoc jako admin jestem ogarniety mam duzo w glowie ale najwazniejsze jest to ze mam duze doswiadczenie amxmodmenu znam na wylot, wiem ze dopiero troche na serwie ale widze ze serwer coraz bardziej sie