{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Poftorek - Replies: 0 - Views: 682
✓ Jak błogosławić koszyczek przed śniadaniem wielkanocnym?
Ze względu na epidemię w tym roku w Wielką Sobotę nie będzie tradycyjnego poświęcenia pokarmów w naszych świątyniach, ale takie błogosławieństwo możemy i powinniśmy odmówić w naszych domach w Niedzielę Wielkanocną bezpośrednio przed śniadaniem wielkanocnym. 
[font=Arial]Pamiętajmy o tradycji i przygotujmy koszyczek jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy. Pobłogosławmy pokarmy przy wspólnym stole wielkanocnym, trwajmy w modlitwie o zdrowie w tych trudnych czasach i najważniejsze: [