{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leszczu - Replies: 0 - Views: 865
Reklamy Konkursowe
1. <!-- m --><a class="postlink" href="http://cs-maxskills.pl/showthread.php?72618-paintballmod-com">http://cs-maxskills.pl/showthread.php?7 ... allmod-com</a><!-- m -->
2. <!-- m --><a class="postlink" href="http://multi-head.pl/topic/62064-paintballmodcom/">http://multi-head.pl/topic/62064-paintballmodcom/</a><!-- m -->
3. <!-- m --><a class="postlink" href="http://cs-chillout.pl/viewtopic.php?p=952#952">http://cs-chillout.pl/viewtopic.php?p=952#952</a><!-- m -->
4. <!-- m --><a class="post
Author: oleksandra - Replies: 2 - Views: 695
WIELKANOCNY KONKURS!


Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, redakcja PaintballMod ogłasza konkurs na najładniejszą pisankę!

[align=center][font=Arial]Aby wziąć udział w konkursie należy wstawić zdjęcie własnoręcznie wykonanej pisanki, ale ma ona zawierać element związany z PaintballMod.
[color=#ffcc66][size=large]Oczywiście jak to konkurs ni