{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Toshiba - Replies: 4 - Views: 762
✓ Podanie na admina - [T]osh!b[A] # |Kolbuszowa|
A więc tak,
doświadczenie swoje oceniam na 7/10, dużo rzeczy się zapomniało ze względu na przerwę aczkolwiek wszystko to co powinno się wiedzieć czyli podstawowe komendy/wgrywanie plików na serwery mam w małym palcu. Mam trochę wolnego czasu w tygodniu, weekendami rzadziej ponieważ wyjeżdżam do dziewczyny. Lubie się pośmiać czy pożartować, lubie posłuchać muzyki kiedy gram wtedy bardziej się relaksuje. Na co dzień jestem prostym chłopakiem, który po powrocie ze szkoły do domu siada przed kompem