{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli

TURNIEJ 1VS1 #2

To już druga edycja turnieju PBMod! Tym razem jednak nie na ostrą amunicję, a na markery. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszamy wszystkich na zapisy!! Do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody !!

ZAPISZ SIĘ
}
Tags
Author: Zygfryd - Replies: 6 - Views: 955
Wywiad z Knight
Witajcie ponownie! Tutaj Zygfryd, udało mi się przeprowadzić kolejny wywiad z równie zajmującym gościem, co wczoraj. Tym razem, był to nowy przybysz, który dopiero od niedawna jest z nami na Paintballmod.com. Mowa tutaj o Knight. Serdecznie zapraszam do przeczytania mojej rozmowy z Oskarem. Miłej lektury!

Knight: Jestem gotowy.
[color=#ff3333]Zygfryd: Hej, w takim razie na samym początku chciałbym, żebyś
Author: Knight - Replies: 2 - Views: 287
Podanie na admina - Knight