{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Bracia Golec - Replies: 4 - Views: 319
Skarga na admina Karolina(J)
MIŁEGO CZYTANIA 
Info: nieznajomość regulaminu admina, olewanie forum, nadużywanie władzy, nieznajomość regulaminu gracza, obrażanie graczy
Nick oskarżającego w grze: Bracia wyklejają papierem kolorowym (ten nick zostanie zmieniony, jestem w trakcie rozmów z Loniem)
Nick oskarżonego w grze: Karolina(J)
Nazwa serwera: Paintball World
Data zdarzenia: od kiedy gram na PB World 3-4tygodnie
Proponowana kara: Odebranie admina
Ewentualne materiały dowodowe/świadkowie: Jak opisuję poniżej haslohubertolin1 oraz ssy