{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Kapitan Bomba - Replies: 1 - Views: 700
Ub Kapitan Bomba
Data zdarzenia.: 22.07.2015r.
Nick z gry: Kapitan Bomba
Jaki Admin zrobił Tobie SSY: Loniu
Link do SSów: <!-- m --><a class="postlink" href="https://paintballmod.com/pliki/do.php?id=46">https://paintballmod.com/pliki/do.php?id=46</a><!-- m -->
Opis zdarzenia (to sam dodałem) : Sytuacja była taka żę grałem z CzarnymArabem
i sobie podpowiadaliśmy na ts3, Loniu uznał że mam jakieś nieczyste zagrywki i zrobił mi ss'y. Proszę o rozpatrzenie mojego podania. Z góry uprzejmie dziękuje.