{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: qqqqqqqqqqqqq - Replies: 3 - Views: 309
✓ X q. ban
Grając na serwerze only mirage nagle dostalem bana, sprawdzam na tym niedopracowanym forum za co i "wallhack".
Proszę o wyjaśnienie lub wytłumaczenie tego kto mi go dał gdzie zauważył że niby mam 'wallhack'? Specjalnie założyłem tu konto że sie dowiedzieć bo to po prostu śmieszne, na serwrze graja same dzieci i admin jest dzieckiem? nie posiada słuchawek? nie słyszy gry? nie czyta gry? Wytłumacz to mi i daj dowody a nie banujesz nie słusznie.