{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Ociem - Replies: 10 - Views: 799
Może ktoś mnie jeszcze pamięta :D
Cześć, to ja Kapitan Bomba , kiedyś stary bywalec (grałem jeszcze wcześniej jako Lodołamacz), troche grałem u was i grałbym bez przerwy gdyby nie mały błąd komputera z którym sam Loniu nie mógł mi pomóc :p Mam prawie 16 lat , które kończę w sierpniu i zamierzam grać u Was częściej. :)
Author: SZYMEK!! - Replies: 1 - Views: 299
SZYMEK !!
Ludziska spokojnie nie denerwujcie się ja nigdzie się nie wybieram po prostu muszę sobie wszystko posprzątać i tyle nie mam czasu na grę są ważniejsze rzeczy w życiu więc luz 

Jeszcze będziecie uciekać jak będę na serwerowni
Author: Leon amator - Replies: 3 - Views: 132
✓ ✓ Jeszcze coś w menu;)
Witam!
Proponuję dodanie do rozwijanego menu  (to menu z lewego górnego rogu strony) po  "mój profil", "prywatne wiadomości": pozycji "znajomi"
Teraz żeby wejść w "znajomych" trzeba to robić "okrężną drogą".
Mam nadzieję, że wiadomo o jakie menu chodzi?
Pozdro.