{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Ociem - Replies: 10 - Views: 830
Może ktoś mnie jeszcze pamięta :D
Cześć, to ja Kapitan Bomba , kiedyś stary bywalec (grałem jeszcze wcześniej jako Lodołamacz), troche grałem u was i grałbym bez przerwy gdyby nie mały błąd komputera z którym sam Loniu nie mógł mi pomóc :p Mam prawie 16 lat , które kończę w sierpniu i zamierzam grać u Was częściej. :)
Author: SZYMEK!! - Replies: 1 - Views: 315
SZYMEK !!
Ludziska spokojnie nie denerwujcie się ja nigdzie się nie wybieram po prostu muszę sobie wszystko posprzątać i tyle nie mam czasu na grę są ważniejsze rzeczy w życiu więc luz 

Jeszcze będziecie uciekać jak będę na serwerowni
Author: Leon amator - Replies: 3 - Views: 150
✓ ✓ Jeszcze coś w menu;)
Witam!
Proponuję dodanie do rozwijanego menu  (to menu z lewego górnego rogu strony) po  "mój profil", "prywatne wiadomości": pozycji "znajomi"
Teraz żeby wejść w "znajomych" trzeba to robić "okrężną drogą".
Mam nadzieję, że wiadomo o jakie menu chodzi?
Pozdro.