{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: ℓσνє ғσяєνєя. - Replies: 5 - Views: 853
Kilka Propozcji na serwer by Jebem
Plugin- Anty Rush
Chyba wszystkim znany plugin, który blokuje graczy CT przed Rushowaniem mapy. Plugin bardzo przydatny i sądzę że powinien sie znaleźć na serwerze

http://amxx.pl/topic/13023-m-antirusher-...-na-ziemi/


Plugin- [fo
Author: ℓσνє ғσяєνєя. - Replies: 1 - Views: 667
Jebem na moderatora?
Imię:  Przemysław xd

Data urodzenia: 07.12.1998

Nick z forum: JebemNaTo

Nick z gry: JebemNaTo1. Co cię skłoniło do napisania podania? Widzę że sieć zaczyna się rozrastać i chcę pomóc2. Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz? Uczę się w Zawodówce, praktyki, od czasu do czasu praca. Trzeba wiązać koniec z końcem :) I od dłuższego czasu próbuję naprawić mojego Boba :)[b]3. Co byś zmien