{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: ℓσνє ғσяєνєя. - Replies: 1 - Views: 683
A co jeśli...?
Zabawa prosta zadajemy pytania, które mogą być chamskie ;3 taka chwila na wyżycie się ;)
'
Np.

 -Co jeśli twoja dziewczyna nie jest dziewicą? 
- Nic, bo twoja też już nie jest ;p

A więc zaczynamy! 

A co jeśli twoja mama jest kosmitą?
Author: TyTuS. - Replies: 3 - Views: 386
✓ ✓ Jeśli ja adm noto może modelator?
Imię: Alan
Wiek: 15
Doświadczenie w moderowaniu forum: Bardzo duże miałem kilka razy modelatora forum ,ale na innych forach i myślę ,że tu też będę miał.
Jeśli mam admina na JailBreak to myślę ,że na modelatora się nadaje.
[color=#c0c0c0][font=Roboto, sans-serif]Posiadanie mi