{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Bracia Golec - Replies: 4 - Views: 800
Prawo Jazdy 2018
Witam, jak zapewne wiecie w 2018 mają wejść w życie zmiany w prawie jazdy. Będą bardziej rygorystyczne. Na pewno słyszeliście o dodatkowych ograniczeniach prędkości, okresach próbnych, kursach doszkalających, zielonych listkach na 8 miesięcy i oczywiście o dodatkowych kosztach. Zmiany miały wejść w życie 4 czerwca, jednak wyczytałem, że termin ten prawdopodobnie się opóźni. Jako, iż jestem osobą z sierpnia, przesunięcie terminu jest mi na rękę i możliwe jest, że załapię się na "starych zasadach"