{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 13 - Views: 497
[Odrzucona] [Odrzucona] Jaka to mapa?
Witam!
Na wstępie chciałem podziękować Wielkiemu Zaklinaczowi Węży Kodu MyBB za zwrócenie możliwości pisania propozycji, dziękuję!
Mam propozycję:
Jeżeli jest taka możliwość to proponowalbym dodanie do tabeli wyników na serwerach (wyświetlanej po naciśnieciu TAB, ja mam tabelę pod TAB) nazwy aktualnie granej mapy. 
Po co dodawać tam nazwę mapy?
Po to żeby ludzie widzieli jaka mapa jest aktualnie grana i jak się tę nazwę pisze ( przydaje się to przy nominacjach).
Co wy na to?
Dziękuję za z