{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: majooo999 - Replies: 3 - Views: 442
Ban na inne ID
Nick w grze: M@JeK :p
Nazwa serwera: Only DD2
Data bana: 22.12.2016
Godzina bana: 20:36
Nick administratora banującego: -
Nazwa mapy: dd2
Screenshooty: brak
Link do amxbans:
Ewentualny opis sytuacji: Dziwna sytuacja, grałem tydzień temu normalnie, dzisiaj wchodzę chce pograć, wyskakuje info, że mam bana, myślałem że jakiś błąd ale po 3-4 razie to samo. Zbanowany nick w konsoli "Kropeczka." - nie gram na takim nicku. Liczę na szybkie rozpatrzenie sprawy. Pozdro