{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 7 - Views: 971
✓ GRETA GO HOME!!!
GRETA THUNBERG GO HOME!!!
Chyba zostanę aktywistą proekologicznym, napiszę tabliczkę: "Stop zaśmiecaniu planety!" i posiedzę przed sejmem. Później jak już "uratowałem" planetę, udzielę wywiadów, będę sławny i bardzo zadowolony z siebie, bo "ratuję świat!"... Czy ktoś może podrzucić informacje dotyczące działań tego dziecka, mówię o Grecie Thunberg? Mam na myśli konkrety: co zrobiła po za  staniem z tabliczką pod budynkiem rządow