{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: MaSS - Replies: 5 - Views: 361
✓ Prośba o unbana - Haykor
Siema. Dostałem bana na koncie smurf. Widać, że admin banujący to początkujący gracz. Niech ludzie z PBMod sie wypowiedzą jak gram, a to że gram na koncie smurf nie znaczy ze jestem odpalony. 
Widzę, że jest doświadczona ekipa Adminów. Na głownym koncie mam przegranme prawie 2k godzin, więc sie nauczyłem jak grać. 

Ps. Nie muszę grać na WH, wystarczy zainwestować w dobre słuchawki.

Pozdrawiam MaSS
Author: MaSS - Replies: 3 - Views: 367
✓ Prośba o unbana - Haykor
Proszę o odbanowanie konta. Znowu zostałem zbanowany, lecz dalej nie wiem za co. Mam 2k godzin przegranych w CS więc umiem grać. A to że gram na smurfie nie oznacza że jestem odpalony. Range na smurfie mam MG2 więc dalej nie rozumiem za co dostaje bany. 
Kopek Ile jeszcze razy będę musiał pisać podanie o odbanowanie. Wszyscy z forum wiedzą jak gram.

Pozdrawiam