{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Golab xD - Replies: 0 - Views: 1350
Części komputerowe : karty graficzne (agp,pci-e) itp
Przedmiot: karty graficzne , karty dźwiękowe , procesory , wentylatory , pamięci ram itp,
Opis: Przedmuity są używane , w 100% sprawne technicznie . Posiadam karty graficzne pod agp,pci-e,karty dźwiękowe na sprzedaż pamięci ram, procesory AMD na socket AM2
Stan: Używane
Cena: do negocjacji
Kontakt: email,tel info podajemy tylko przez PRIV.
Author: Zygfryd - Replies: 0 - Views: 499
[Wzór] Zlecenie graficzne
Rodzaj grafiki:
Napis:
Rozmiar:
Kolorystyka:
Tematyka:
Szczegóły: