{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: SANCZO - Replies: 21 - Views: 6183
Wybor HERBU/GODŁA ANKIETA!!!
Pora wybrac najlepszy herb/Godlo :D
Zachecam do glosowania :D


Mamy 5 wspanialych prac chociaz znajda sie i prawdziwe perelki :D mozna oddac tylko jeden glos takze prosze sie zastanowic dobrze :D

Czas Konkursu to 7dni.

PS: [ Dla niepoinformowanych jezeli chcecie zobaczyc godlo/cherb w calej okazalosci to klkajcie na obrazki :) ]


[color=cyan][siz
Author: SANCZO - Replies: 2 - Views: 923
Wybor HERBU/GODŁA ANKIETA!!!
Zapraszam do zakladki KONKURS gdzie mozna oddac glos na Godło/Herb dla naszego klanu :D

<!-- m --><a class="postlink" href="https://paintballmod.com/wybor-herbu-godla-ankieta-vt325.htm">https://paintballmod.com/wybor-herbu-god ... -vt325.htm</a><!-- m -->
________________________________________________________________________ :)