{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

MEGA LOTERIA

Chcesz wygrać kupon o wartości 50,20,10 Paysafecard?? Wystarczy że Udostępnisz naszego Facebooka, Subskrybujesz Kanał na YouTube i zostawisz Komentarz. Więcej Informacji dowiesz się Klikając na Zielony przycisk Poniżej!!

MEGA LOTERIA
}
Tags
Author: haslohubertolin1 - Replies: 3 - Views: 157
[Skarga przyjęta] Skarga na Gigusia
Info: Użytkownik tego forum pod nickiem: _*giGus_* obraził mnie wypisując do mnie "stul tam". Ten komentarz mnie uraził 
Nick oskarżonego: _*giGus_*
Proponowana kara: Ostrzeżenie/upomnienie, że za kolejny raz gdy tak zrobi dostanie bloka na 2dni na forum. Bo to się powtarza.
Materiały dowodowe: Shoutbox. Loniu wszystko przeczytał :) 
Dokładny opis sytuacji: Grając na serwerze pbw zauważyłem, że ten użytkownik przeklina na sayu więc napisałem  kultura po czym on do mnie "a co ty admin HAHA" i