{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Loniu - Replies: 2 - Views: 985
STEAM 60 FPSow Rozwiazanie
[b]Nie jedna osoba grająca w CSa na STEAM ma problem z FPSami mianowicie jak by była blokada FPSow i mamy tylko 60 FPSow o co rozwiąże Nasz problem.


Otwieramy konsole i dodajemy wpis:

Cytat:gl_vsync 0
lub
Cytat:Opcje CSa Video i odznaczamy (Wait for vertical syns)


Bardzo ważna tu rzeczą jest wył w Panelu NVIDIA Geforce lub AMD Radeon ustawienia 3D Synchronizacje Pionową (Zawsze Wyłączone)

Wyłączenie Synchronizacji Pionowej Zwiększa FPSy nie tylko w CSie jaki i w każde