{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Loniu - Replies: 2 - Views: 1103
STEAM 60 FPSow Rozwiazanie
[b]Nie jedna osoba grająca w CSa na STEAM ma problem z FPSami mianowicie jak by była blokada FPSow i mamy tylko 60 FPSow o co rozwiąże Nasz problem.


Otwieramy konsole i dodajemy wpis:

Cytat:gl_vsync 0
lub
Cytat:Opcje CSa Video i odznaczamy (Wait for vertical syns)


Bardzo ważna tu rzeczą jest wył w Panelu NVIDIA Geforce lub AMD Radeon ustawienia 3D Synchronizacje Pionową (Zawsze Wyłączone)

Wyłączenie Synchronizacji Pionowej Zwiększa FPSy nie tylko w CSie jaki i w każde