{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Fochu - Replies: 4 - Views: 428
Podanie Fochu
Imię: Kamil
Nick w grze: Fochu
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?[Tak/Nie]: Tak
[color=#7b7b7b][size=smal
Author: Fochu - Replies: 2 - Views: 386
Fochu
Siemanko, zgłaszam sie na wywiad! Mysle, ze bardzo chetnie przeprowadzisz wywiad z tak charyzmatyczną, przystojną, zabawną i piekną wokalnie osobą :D
Author: Dariusz - Replies: 4 - Views: 710
Wywiad z Fochu
Witam wszystkich serdecznie. 
Na samym wstępie chciałem przeprosić bardzo Foch'a , bo wywiad z nim miał się ukazać już bardzo bardzo dawno, lecz jakoś nie zauważyłem wiadomości. Jeszcze raz WIELKIE sory :(  


WYWIAD Z FOCHU

[alig