{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Micik - Replies: 3 - Views: 999
Filmik by Micik ;D
Generalnie filmik został robiony w szybkim tempie ze średnim przygotowaniem na spontanie , więc nie jest perfekcyjny, ale ukazuje prawie wszystko co najważniejsze ;)

KLIKNIJ TUTAJ!
*DOSTĘPNA JAKOŚ TO 1080P ALE FILMIK SAM Z SIEBIE DAJE 480P, TAKŻE ZMIENIĆ SOBIE! :D
Author: Dupcia:** - Replies: 9 - Views: 469
Filmik ekipy PaintballMod.com
No więc mam taką propozycje, aby zrobić filmik ekipy  PaintballMod.com. Chodzi o to, że wysyłamy swoje zdj osobie która jest chętna aby go zrobić (mamy chętnego) z dopiskiem w wiadomości naszego Nicku w grze. Dzięki temu lepiej się poznamy i będzie fajna zabawa. Moim zdaniem jest to fajne i kreatywne. Czekam na zdanie innych. Jeśli większość będzie na tak będziemy działać w tym temacie.