{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERVERA

Chcesz zostać opiekunem servera?? Decydować o serwerze, przyjmować adminów oraz co można na serverze zmienić?? Może masz jakiś server którym chciałbyś do nas dołączyć?? Odezwij się do Właścicieli sieci!! Bo zaczynamy szukać opiekunów serwerów.

Kontakt do Wlascicieli
}
Tags
Author: Green. - Replies: 2 - Views: 661
Ss'y by Ferias. [GREEN.]

  1. Jaki serwer: Paintball World
  2. Nick z Gry: Ferias.
  3. Data i godzina: 15.11.2015 - 17:52:42 -
  4. Mapa: cs_alpin
  5. [color=#ffffff]Admin ,któ
Author: Green. - Replies: 6 - Views: 1163
Siemankoo Ferias. [GREEN]
Siemanko ,a więc jestem Bartek ,mieszkam w woj.lubelskim  . Hmm w cs'a 1.6 gram już około 4-5 lata . Interesuję się piłką nożną oraz zaczynam się uczyć programowania . A ,więc w cs'ie mam nick Ferias. ,wcześniej miałem nick Green. 


Siemankoo i pozdrawiam.