{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: CiapCiaRapCia - Replies: 5 - Views: 946
FasoN
[color=red]Nick:  FasoN
Wiek: 19
Mikrofon: a yea
Ile Grasz Na tym Serwerze: od 10 lat i ciut ciut :3
[color=#222222][size=small]
Author: Dareczek :3 - Replies: 6 - Views: 1227
Skarga na "Admina" fason
Jaki Serwer: dd2
Nick: Vi3nd0x!
Godzina, data zdarzenia: 17:40 21.12.2015
Admin/gracz na którego chcesz złożyć skargę:  Fason
[color=#a52a2a][b]Opis sytuacji: "Admin" Fason kampił na respie z awp ja szybko pobiegłem przez B na respa TT poczym go zabiłem, na serwerze pojawił się komunikat " Nie raszować ostatnie ostrzeżenie" ja napisałem " Fason czy to do mnie? " on napisał