{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: SoryBachory - Replies: 2 - Views: 374
Admin
Witam chciałbym złożyć podanie na admina z góry mówię że nie jestem wstanie płacić co miesiąc kasy ale i tak wątpię że się dostanę 

*konrad
*SoryBachory
*14 lat 
*mam sprawny mikrofon :D
*tak mam Ts3
*nie
*nie mam
*niestety nie jestem w stanie płacić 


*grałem już jako admin więc myślę że nie będę banował za nic na pewno i będę ogarnięty jako admin i grać cs

*tak myślę że 3h czasem więcej zależy ponieważ jestem uczniem muszę się uczyć na np sprawdzian jak nie będzie żadnego spra