{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Loniu - Replies: 0 - Views: 2724
Fix VAC Ban Authentication Error
[align=left]Witam

Większość z Nas ma problem na Turniejach w CS GO mianowicie kickuje z serwera z błędem (Authentication Error) Inaczej mówiąc znane jako "Coś blokuje system VAC..." dostajemy kicka i nie możemy wejść na Turniej po czym Ban czasowy. Prawdopodobnie mam na to rozwiązanie program ze stronki reddit.


Co robi ten program?Wyłącza debbugi Windowsa.
[b]Wyłącza Zaporę Systemu Windows.
Sprawdza czy nie mamy zainstalowanego programu któ
Author: Daniel Kaźmierczak - Replies: 10 - Views: 1134
[UB] Error 404
[code][b]Nick w grze: Error 404
[b]Nazwa serwera:paintball World[KONKURS][FREE VIP][RANGI CS:GO] PaintballMod.com
[b]Data bana: 2016-07-19
[b]Godzina bana: Około 16
[b]Nick administratora banującego: Nie znany czy jakos tak
[b]Nazwa mapy: De dust 2
[b]Screenshooty: Brak, poniewaz nie zapisuja mi sie ;/ Nie wiem co jest grane
[b]Link do amxbans: Brak
[b]Ewentualny opis sytuacji: Mapa dedust 2 strzelaja przez drzwi wiec tez strzelam, przez pare sekund niestrzelali wiec z krowa
za