{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

KONKURS - Euro 2020

Konkurs z okazji trwających eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 r. Zasady są proste: wystarczy typować wyniki meczów. Umiesz trafić wynik meczu? Nie zwlekaj, już zacznij typować bo nagrody czekają!

TYPUJ WYNIKI MECZU

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

Głosujemy

Głosuj na nasze serwery i wygraj atrakcyjne nagrody! Zasady są proste, a wszystko trwa niecałe 60 sekund. Zapraszamy do głosowania!

Zagłosuj

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube
}
Tags
Author: Jumi - Replies: 4 - Views: 326
skarga na Emso
co ten gosciu bzim bzim na serverze zombi. typ mowi kto moze a kto nie moze do kampy wejsc i jeszcze banem grozi za to. zrób baranka sie w glowe to ze kupiles admina nie znaczy ze wszystko ci wolno. jeszcze motyla noga bana na 24h dal
Author: SQuBanY3 - Replies: 5 - Views: 296
Skarga na Emso
Info: Dodawanie sobie euro na Go Modzie
Nick oskarżającego w grze: SQuBanY3
Nick oskarżonego w grze: Emso
Nazwa serwera:  Go Mod
Data zdarzenia: 29.06.2017 godzina 16:35?
Proponowana kara: Brak pomysłów
Ewentualne materiały dowodowe/świadkowie: Screenshot oraz świadek CYSIU
Dokładny opis sytuacji: Ledwo wbił na serwer a na jego koncie pojawiło się 10000.30 Euro... Przecież to jest bez sensu skoro administracja dodaje sobie hajs. Każdy ciężko pracuje na Euraska na serwerze a tu taki admin