{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Wilu - Replies: 10 - Views: 635
Eloszka
Witam Wszystkich serdecznie,Mam na imię Dawid mam  mam 18 :[Obrazek: http://cs-zajawkowicze.pl/images/smilies/biggrin.gif]  jestem z Bochni Województwo Małopolskie.

[size=xx-large][color=#3333cc]Napisze coś o sobie :[Obrazek: http://cs-zajawkowicze.pl/images/smilies/biggrin.gif] Uprawiam sport Jakim jest Stunt.    Motocyklem Honda CBR 900 SC 28 oczywiście Bez uprawnień HA [img]