{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Leon amator - Replies: 4 - Views: 782
Pytanie dot. przelewu...
Witam!
Pytania dot przelewu:
1. Podane kwoty doładowań (bo chyba o to chodzi) zasilają konto (portfel) na rok a później przepadają jeżeli nie zostaną wykorzystane?
2. Co oznacza: "[b][b][b][b][b]Przelew 100zł. 1 Rok PaintballMod.com VIP i Super Vip na wszystkie Serwery na Zawsze" ?[/b][/b][/b][/b][/b]
[size=medium][font=Times New Roman]Vip i Svip na zawsze czy na rok?