{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

Pytanie tygodnia

Co tydzień odpowiadamy na pytania redaktorów. Nie czekaj, odpowiedz właśnie dziś, a może właśnie twoja odpowiedź znajdzie się w najnowszej gazetce!

Odpowiedz

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji
}
Tags
Author: Loniu - Replies: 0 - Views: 340
Dodano na Serwerach
Dodano na Serwerach

Zapisywanie w logach IP graczy
Zapisywanie chatu graczy


Wszystko po to by nam pomogło złapać osobę która robi DDOSy choć już mamy przypuszczenia do jednej osoby która tu w przeszłości miała range.
Author: Loniu - Replies: 0 - Views: 398
Dodano na Serwerach
Witajcie, dodano na Serwerach komendę /zglos dzięki której można szybciej zgłosić Adminowi Cheatera itd a wiadomość wyświetli się na SB Forum dzięki czemu szybce zareagujemy na Zgłoszenie.