{\

Rekrutacja na admina

Jesteś aktywny na naszych serwerach? Masz przynajmniej 15 lat i potrafisz obsługiwać amxmodmenu? Nie grasz u nas od wczoraj? Nie czekaj, już teraz złóż podanie na administratora serwera.

Złóż podanie

YouTube

Jesteśmy również na YouTube! Nie trać ani chwili i daj łapkę w górę, klikaj dzwoneczek i subskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco!

YouTube

Serwery CS:GO

Na sieci zawitały nowe serwery, które musicie prędko odwiedzić! Musicie je przetestować! To prosty i zrozumiałe mody, które cieszą się sporą popularnością wśród graczy. Znajdziecie tam lubiane przez graczy mapy, które z pewnością pokochacie.

Więcej informacji

OPIEKUN SERWERA

Chciałbyś zostać opiekunem serwera? Decydować, zmieniać serwer oraz przyjmować adminów? A może masz jakiś pomysł na nowy serwer i chciałbyś do nas dołączyć? Odezwij się do właścicieli sieci, ponieważ szukamy właśnie takich osób jak Ty!

Kontakt do właścicieli
}
Tags
Author: Poftorek - Replies: 0 - Views: 611
Grupa na facebooku oraz serwer Discord. Zapraszamy!
Hej!
W dniu dzisiejszym utworzyliśmy grupę na facebooku oraz serwer discord. Zachęcamy do aktywnego korzystania z w/w stron. Zarówno grupa, jak i serwer discord są darmowe! Nie wyobrażamy sobie ich bez Ciebie! Dołącz już teraz w celu integracji z użytkownikami naszego forum!
Author: Nikatarion - Replies: 0 - Views: 472
DISCORD!
Siemanko!

Jak może już słyszeliście, a może nie, zreaktywowaliśmy nasz serwer na Discordzie!

Dzięki niemu możecie łatwo nawiązać kontakt z ekipą forum, administracją serwerów bądź też z innymi graczami.

Serdecznie zapraszamy do dołączania na nasz serwer: https://discord.gg/RqHKeUT

[align=center]Nie oznacza to oczywiście naszej rezygnacji z [u]TeamSpeak'a